Combo Quest 1.0 (ios)

Combo Quest

1.0
Combo Quest
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Combo Quest, iPhone ve iPad sahiplerinin oynayabileceği eğlenceli ve heyecanlı bir RPG macera oyunu.

Combo Quest, macera oyunu severlere sunulan başarılı, eğlenceli ve heyecanlı bir RPG macera oyunu. Ücretli olarak satılan oyunu oynayabilmek için satın almanız gerekiyor.

Bir şövalye olup karşınıza gelen rakipleri birer birer devirmeniz gereken oyunda, belirli aralıklar ile büyük bosslar ile karşılaşıyorsunuz. Tek başınıza çıkaağınız bu tehlikeli ve son derece heyecanlı yolculukta her şeysizin parmaklarınıza bağlı. Bir süre oyuna alıştıktan sonra ustalaşmaya başlıyor ve rakiplerinizi daha kolay alt edebiliyorsunuz.

Oyunda şövalyenizin fiziksel hasar gücü, can seviyesi ve kombo hasarı bulunuyor ve bu 3 değerde geliştirilerek yükseltilebiliyor. Böylece bosslar karşısında daha rahat durabiliyorsunuz. Oyunda görmeniz gereken tüm bilgiler ekranın üst kısmında yeralıyor. Buradan sahip olduğunuz hasar gücünüzü ve can seviyenizi kontrol edebiliyor ve hamlelerinizi buna göre belirleyebiliyorsunuz.

Oyunda büyü iksirleri bulunuyor ve bu iksirler demir şövalyelerden düşüyor. Ayrıca uygulama içi mağazadan da bu iksir paketlerinin büyük yada küçük olanını satın alabiliyorsunuz. Ustalaşması zor bir oyun olan Combo Quest RPG macera oyunu severlerin keyiften bayılarak oynayacağı çok eğlenceli bir oyun. Eğer bu tür oyunlar oynamayı yada denemeyi seviyorsanız mutlaka bir göz atmanızı tavsiye ediyorum.

YORUMLAR