comiXchat

comiXchat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    39

  • Üretici

    Nubis Technology

comiXchat uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızda karikatürler ve konuşma balonlarıyla dostlarınızla sohbet edebilirsiniz.

comiXchat uygulaması, her ne kadar adına bakıldığında klasik bir mesajlaşma ya da sohbet uygulaması gibi görünse de aslında bir karikatürlü sohbet uygulaması diyebiliriz. iPhone ve iPad cihaz sahipleri için hazırlanmış olan uygulamanın ücretsiz olarak sunulması ve hemen alışabileceğiniz basit bir arayüzle birlikte gelmesi karikatür hazırlama işlemleriniz sırasında işlerinizi oldukça hızlandıracaktır.

Zira uygulama içerisindeki karakterleri tek tek elinizle çizmenize gerek yok ve üreticilerin tasarladıkları karakterleri hazır olarak kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Uygulamanın sunduğu karikatürler karakterler arası sohbetler üzerine kurgulanmışlar ve bu nedenle mesajlarınızı gönderir göndermez karikatürleriniz konuşma balonlarıyla oluşmaya başlıyorlar.

Mevcut olan avatarlar içerisinden seçiminizi yaptıktan ve arkaplanda hangi mekanın yer alacağını da belirledikten sonra konuşma balonlarının içerisini hemen doldurmaya başlayabiliyor ve böylece karakterleriniz arasındaki sohbetin nasıl devam edeceğini belirleyebiliyorsunuz. Tabii ki baloncuklara ne yazılacağı direkt olarak sizin kararınıza bakıyor ve hem eğlenceli hem de duygusal karikatürler yaratmak mümkün hale geliyor.

Tüm işlemler tamamlandıktan sonra hazırlanan karikatürü sosyal ağlarınız ya da mesajlaşma uygulamalarınız üzerinden paylaşabilmeniz için gereken tüm butonlar da uygulama içerisinde yer alıyor. Elbette isterseniz karikatürleri direkt olarak cihazınızn galerisi içerisine kaydetmeniz de mümkün.

Sıkıcı uygulamalar yerine telefon ve tabletlerinizde eğlenebileceğiniz ve dostlarınızın da seveceği bir uygulama arıyorsanız comiXchat uygulamasına göz atmayı unutmayın.

YORUMLAR