Como 1.4.3 (ios)

Como

Como
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Como, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir aksiyon platform oyunu.

Como, iPhone ve iPad cihazlarda oynanmak üzere tasarlanmış, eğlenceli ve dinamik bir platform oyunu. Hiçbir ücret ödemeden sahip olabilecemiz bu oyundaki temel amacımız kontrolümüze verilen sevimli karakterin çok sevdiği kardeşlerini kurtarmasına yardım etmek.

Bunu başarabilmek için Dr. Skat ve kötücül yardımcılarını alt etmemiz gerekiyor. Oyunda tam tmaına 77 bölüm bulunuyor ve bu bölümlerde zorlaşan bir yapıya yer verilmiş. Her bir bölümde karşımıza beklenmedik zamanlarda tuzaklar ve engeller çıkıyor. Karakterimizi yönlendirmebilmek için elimizde iki farklı hareket mevcut. Bunlardan birisi zıplama diğeri ise bulunduğumuz pozisyona göre dğeişen aksiyon tuşu.

Kaliteli bir platform oyunu imajı bırakan Como'nun sahip olduğu her ayrıntı platform oyunlarına benzerlik göstermiyor. Aralara serpiştirilen ayrıntılar oyuna orijinallik katıyor. Farklı oyun modlarıyla zenginleştirilmiş olması da dikkatimizi çeken unsurlar arasında yer alıyor.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Como, keyifli ve aksiyon dozu yüksek bir platform oyunu arayanların denemesi gereken seçeneklerden.

YORUMLAR