Compress Video 1.4 (ios)

Compress Video

1.4
Compress Video
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Compress Video ile iOS cihazınızdaki depolama alanını daha verimli kullanabilirsiniz

Compress Video kullanıcılara iOS cihazlarında depoladıkları videoları sıkıştırma ve depolama alanlarını daha verimli kullanma imkanı veren bir video sıkıştırma uygulamasıdır.

iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Compress Video çoğu durumda hayat kurtarıcı olabiliyor. Bilindiği üzere iOS işletim sistemini kullanan mobil cihazlar hafıza kartlarını kullanabilmemize imkan vermiyor. Bu nedenle ek depolama alanına sahip olamadığımız için videolar gibi büyük boyuta sahip dosyalar sıkıntı yaratabiliyor.

Compress Video bize birkaç dokunuş sonrasında iOS cihazımızda kayıtlı videoları sıkıştırma ve dosya boyutlarını küçültme olanağı veriyor. Bu işlem sonucu videolarımızın kalitesi düşmemekte.

Compress Video videoları sıkıştırdıktan sonra özel bir klasörde saklıyor. Bu videoları dilersek film rulosu arasına kendimiz atabiliyoruz. Sıkıştırılan videoların orjinalleri ise silinmemekte. Bu videoları Apple güvenlik ayarları nedeniyle kullanıcının kendisi silmek zorunda.

YORUMLAR