Conduct THIS! 1.0.2 (ios)

Conduct THIS!

Conduct THIS!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Conduct THIS!, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli bir tren sürme ve bulmaca çözme oyunu olarak dikkat çekiyor.

Conduct THIS!, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli bir tren sürme oyunudur. Oyunda zorlu görevleri gerçekleştiriyor ve para kazanmaya çalışıyorsunuz.

Zevkli bir tren sürme oyunu olan Conduct THIS!, farklı trenlerin ve bölümlerin yer aldığı bir oyun olarak dikkatimizi çekiyor. Oyunda treni kontrol ederek görevlerin üstesinden gelmeye çalışıyor ve bitiş noktasına ulaşmaya çalışıyorsunuz. Zorlu bölümlerin ve farklı mekaniklerin yer aldığı oyunda zevkli zamanlar geçirebiliyor ve yüksek puanlara ulaşabiliyorsunuz. Arkadaşlarınıza da meydan okuyabileceğiniz oyunda farklı trenlerin kilitlerini açabilir ve daha gelişmiş trenleri kontrol edebilirsiniz. Farklı bölgelerde geçen oyunda bölümleri başarıyla tamamlamanız gerekiyor. Verilen görevleri en kısa sürede bitirmeli ve sürpriz ödüllerin sahibi olmalısınız. Kolay kontrolleri ve eğlenceli kurgusuyla Conduct THIS! oyunu sizleri bekliyor. Ayrıca oyunda yer alan grafiklerin kalitesi de oldukça güzel. 3D low poly şekilde tasarlanan oyun sahneleri göze de hitap ediyor. Conduct THIS! oyununu mutlaka deneyin.

Conduct THIS! oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR