Connected2.me 1.0 (ios)

Connected2.me

1.0
Connected2.me
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Connected2.me, kişilerle anonim olarak sohbet etmenize imkan tanıyan bir sosyal ağ uygulamasıdır.

Connected2.me, insanların birbiriyle anonim olarak sohbet edebilmeleri için oluşturulmuş bir platformdur. Ozan Yerli tarafından kurulan ve oldukça popüler olan connected2.me’in iOS platformu için hazırlanmış özel sürümünde nerede olursanız olun arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz.

Connected2.me, profilinizi ziyaret eden kişilerle sohbet etmenize imkan tanır. Profil adresinizi arkadaşlarınızla paylaşır ve sadece kullanıcı adlarını bildiğiniz kişilerle sohbet edersiniz. Profil resmi yükleyerek insanların daha çok ilgisini çekebilirsiniz. Arkadaşlarınızı takip edebilir ve online olduklarında anında bildirim alabilirsiniz. Shuffle özelliğini kullanarak yeni insanlar tanıyabilir ve sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

Popüler sosyal ağ uygulaması Connected2.me oldukça sade tasarlanmış arayüz ile gelmektedir. Following sekmesinden takip ettiğiniz kişilere ulaşabilir, Conversations sekmesinden geçmiş sohbetlerinizi görüntüleyebilir, yeni insanlarla tanışmak için Shuffle’ı kullanabilirsiniz. Ayarlar bölümünden profilinizi düzenleyebilir ve şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Connected2.me uygulamasını kullanabilmeniz için ücretsiz üyeliğinizi oluşturmanız gerekmektedir. Register butonuna dokunarak hesabınızı oluşturabileceğiniz gibi, Facebok ile entegre ederek daha kolay ve hızlı bir şekilde hesabınızı tanımlayabilir ve uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR