ContactBox

ContactBox
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , İspanyolca

  • TOPLAM İNDİRME

    8

  • Üretici

    Ringya

ContactBox iPhone ve iPad için kişi listesi paylaşma uygulamasıdır.

Kişi listenizi yakınlarınızla paylaşmak mı istiyorsunuz? ContactBox uygulaması kişi listenizi yönetmenizi ve paylaşmanızı kolaylaştıracak. Kişilerinizi yakınlığınıza ve tanışma sebebinize göre listeleyebileceğiniz uygulama sayesinde farklı gruplarla farklı listeler paylaşabilme şansına sahipsiniz.

Örneğin okulda/dershanede aynı dersi aldığınız arkadaşlarınızla bir liste oluşturup bunu paylaştığınızda, hem herkesin kişileri ayrı ayrı kaydetme derdini ortadan kaldırıyorsunuz, hem de gruba yeni birinin iletişim bilgileri eklediğinde listeye erişimi olanların ayrı ayrı eklemesine gerek kalmadan senkronizasyon sayesinde liste herkeste güncelleniyor. Aynı özelliği kullanarak işyerinizdeki farklı proje ve birimler için liste oluşturabilir, ailenizle bir organizasyonda çağrılacak akrabalar listesi yaratabilir, komşularınızla etraftaki esnaf ve marketlerin numaralarını paylaşabilir, bayramda mutlaka aranacaklar listesi oluşturabilirsiniz.

Listelerinizi oluşturduktan sonra başklarıyla paylaşmanın, liste üzerinde senkronizasyonun ve yedeklemenin yanında toplu mesaj ve e-posta atmayı da sağlayan bu işlevsel uygulamayı iPhone ve iPad cihazlarınıza yüklemenizi ve kişi listenizi zenginleştirmenizi öneririz.

ARTILAR

Kişi listenizi kolayca paylaşmanızı ve düzenlemenizi sağlıyor.

Kişi listenizdeki değişiklikleri herkeste güncelliyor.

Toplu mesaj ve e-posta atmanızı kolaylaştırıyor.

EKSİLER

YORUMLAR