Contacts Optimizer 1.0.2 (ios)

Contacts Optimizer

Contacts Optimizer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir rehber uygulamasıdır.

Contacts Optimizer, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir rehber ve kişi yönetimi uygulamasıdır. Mobil cihazların kendi standart rehber uygulamaları var fakat bazen daha fazlasına ihtiyaç duyabiliyoruz.

Size hem zaman kazandıracak hem de kişilerinizi çok daha kolay ve efektif bir biçimde yönetmenizi sağlayacak bir rehber uygulaması olan Contacts Optimizer ile kişi yönetimi konusundaki sıkıntılarınız sona erecek diyebilirim.

Önceden çok uzun vakitler ayırmak zorunda kaldığınız işlemleri bu uygulama ile tek bir dokunuşla yapabiliyorsunuz. Kapsamlı özelliklerinin yanında kullanımının kolay olması ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip olması da uygulamanın bir diğer artısı diyebilirim.

Uygulama ile yapabilecekleriniz arasında en kullanışlısı tekrar eden ve benzer numaraları bulma ve silme. Bu sayede telefonunuzda aynı kişi birden fazla kez kaydedildiyse bunlardan kolayca kurtulabiliyorsunuz.

Bununla birlikte rehberinizdeki kişilerin bilgilerini kolayca düzenleyebiliyor, topluca bir hesaptan diğerine taşıyabiliyor, telefonunuzdan Google hesabınıza aktarabiliyor, topluca istemediğiniz numaraları silebiliyorsunuz.

Örneğin diyelim ki mesajlarınızda kayıtlı olmayan numaralara sahip mesajlar var, uygulama bunları bile önünüze getirebiliyor. Kısacası çok kullanışlı olan bu rehber yönetimi uygulamasını herkese tavsiye ediyorum.

YORUMLAR