Contacts +

Contacts +
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Contacts + uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızdaki kişileri kolayca yönetebilir ve işlemler gerçekleştirebilirsiniz.

Contacts + uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda bulunan kişileri çok daha kolay bir şekilde yönetmenizi sağlayabilecek ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve standart kişiler uygulamasına göre çok daha iyi bir arayüzü ve işlevi bir araya getiriyor diyebilirim. Dolayısıyla iOS'un standart kişiler yazılımından sıkıldıysanız göz atmayı unutmamalısınız.

Uygulamada bulunan kişiler ve fotoğrafları olabildiğince iyi bir şekilde yerleştirilmiş ve açık bir şekilde tüm bağlantılarınıza erişmek mümkün. Kişilerinizi hemen arayabilmek, mesaj gönderebilmek, e-posta göndermek ve diğer işlemleri gerçekleştirmek de sadece bir tıklama ile gerçekleştirilebiliyor.

Kişilerin farklı gruplar altında listelenebilmesi, sıralamalarının değiştirilmesi, favori kişilerin hazırlanması gibi ek özellikler ise iş, ev, okul gibi farklı yerlerden tanıdıklarınızı gerekli kategorilere ayrılabilmesini ve daha sonra hızlı erişimi mümkün kılıyor.

Contacts +'nın dikkat çeken bir diğer yanı ise sosyal ağlarla bağlantılı bir şekilde kontakların hazırlanmasına imkan tanıması. Böylece hem bilgiler hem de resimler otomatik olarak kişilerinizin ağ bilgileri üzerinden çekiliyor ve merak ettiğiniz bir şey olduğunda uygulama içinden bakabiliyorsunuz. Tabii ki bu duruma doğum günleri gibi önemli etkinlik ve anlar da dahil olduğu için arkadaşlarınızın doğum günlerini de kaçırmayacağınızı garanti edebilirim.

Eğer uzun süredir kullanışlı bir kişiler uygulaması arıyorsanız kesinlikle deneyin.

YORUMLAR