Contra: Evolution

Contra: Evolution
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobil platformlar için yeniden tasarlanan Contra, yepyeni karakterleri, silahları ve bölüm tasarımlarıyla dikkat çekiyor ve ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Geçmişe yolculuğa hazır olun! Eskiden Atari üzerinde oynadığımız efsanevi oyun Contra artık mobil cihazlara da indirilebilir. Nostaljik grafikleri, tuhaf silahları ve zorlu düşmanlarıyla bir zamanların vazgeçilmezi olan bu oyunu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Yeni oyun modlarının, yepyeni silahların ve rakiplerin eklendiği oyunda Mag Dog veya Scorpion karakterlerinden biri seçip maceraya başlıyoruz. Oyunda pek çok sayıda güçlendirici bulunmakta. Bunları toplayarak düşmanlarınıza karşı üstünlük elde edebilirsiniz. Güçlendiricilere ek olarak yepyeni maceraların da eklendiği Contra: Evolution'da günümüze uyarlanmış HD grafikler yer alıyor. Fakat grafiklerin uyarlama olmalarına rağmen çok da iyi göründüklerini söylemek mümkün değil. Bana kalırsa yapımcılar oyunun ruhunu korumak ile oyunu genel olarak geliştirmek arasındaki çizgiyi tutturamamışlar.

Yine de geçmişte oyunu oynayıp memnun kaldıysanız bu versiyonu da denemenizi öneriyorum. Ücretsiz olması en büyük avantajlarından biri, ne de olsa kaybedecek hiçbir şeyiniz yok.

YORUMLAR