CoogyLoop 1.1 (ios)

CoogyLoop

1.1
CoogyLoop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CoggyLoop'ta sürekli olarak dönen top renkli bölgelerin üzerinden geçerken ekrana dokunmaya çalışıyoruz.

CoogyLoop, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz, sade ve yalın atmosferiyle öne çıkan bir beceri oyunu. Gereksiz öğelerden arındırılmış olan CoogyLopp oyunseverlere rafine bir oyun deneyimi sunuyor. Fakat görsellerdeki sadelik ve basitlik kesinlikle oyunun da basit olduğunu düşündürmesin çünkü işe koyulduğumuzda karşımızda çetin ceviz bir oyunun olduğunu anlıyoruz.

Oyundaki temel görevimiz basit gibi görünse de gerçekte işler hiç de öyle değil. Oyunda ekran üzerinde sürekli olarak dönen bir top var. Topa ek olarak ekranda bir de dairenin parçaları gibi duran renkli çizgiler mevcut. Top sürekli olarak bu renkli parçaların üzerinden geçiyor. Döngüsel olarak tekrarlanan bu hareket oyunun temelini oluşturuyor. Bize düşsen görev ise top tam olarak renkli bölgenin üzerindeyken ekrana dokunmak ve bu sayede puan kazanmak.

Başarılı olabilmek için son derece hızlı çalışan reflekslere sahip olmamız gerekiyor. Aksi halde zamanlamayı kaçırabiliriz. Bu tarz oyunların genelinde karşılaştığımız kolaydan zora doğru ilerleyen oyun yapısı CoogyLoop'ta da aynen kullanılmış.

Oyunda elde ettiğimiz puanları Twitter ve Facebook gibi farklı medya kanalları üzerinde paylaşabiliyoruz. Hatta bu sayede arkadaş ortamımız içerisinde keyifli bir rekabet ortamı dahi oluşturabiliriz. Game Center desteği sunulduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

Genel olarak başarılı ve eğlenceli bir çizgide ilerleyen CoogyLoop bu tarz beceri oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverlerin denemesi gereken yapımlardan bir tanesi.

YORUMLAR