COPTAR

COPTAR
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

COPTAR zenginleştirilmiş gerçeklik tabanlı yapısıyla klasik helikopter savaşı oyunlarına bambaşka bir boyut kazandırıyor.

COPTAR ilginç bir altyapıya sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Sıradan bir helikopter oyunundan ziyade COPTAR oyunculara farklı bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor. Zenginleştirilmiş gerçeklik tabanlı bir oyun olarak öne çıkan COPTAR’daki amacımız düşman helikopterlerini vurmak.

Oyun cihazınızın kamerasından faydalanıyor ve çevre modellemelerini bulunduğunuz ortamdan alıyor. Örneğin odanızdaysanız helikopterler odanızda uçmaya başlıyor. Bu da oyunculara farklı ve ilgi çekici bir deneyim sunuyor. Oyunda toplamda beş farklı bölüm bulunuyor. Bu bölümler sıcak hava balonu, yolcu uçağı görevi ve diğer helikopterler bulunuyor.

Oyunda ilginç özellikler de bulunuyor. Savaş sahneleri kaydedebilir ve bunları sosyal çevrenizle paylaşabilirsiniz. COPTAR’ın tek negatif noktası fiyatı. 4.29 TL gibi bir etikete sahip olan oyun biraz daha uygun olabilirdi. Yani fiyat/performans oranı çok iyi değil. Yine de eğlendirici ve ilginç bir oyun. Sonuçta bu tarz bir deneyim sunan pek az oyun var.

YORUMLAR