Cordy 1.70.16684 (ios)

Cordy

Cordy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cordy, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz bulmaca ve koşu oyunlarını bir araya getiren bir 3 boyutlu platform oyunudur.

Cordy, aksiyon, platform ve bulmaca oyun türlerinin bir araya gelmesiyle oluşan başarılı ve eğlencel bir iOS oyunudur. Oyunu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak yükleyerek oynayabilirsiniz. Oynadıkça bağımlısı olacağınız Cordy, milyonlarca kişi tarafından oynanmaktadır.

Ufak bir robot olan Cordy ile tüm bölümleri bitirmek oyundaki amacınız. Tün dünyaya güç sağlamak için bölümlerdeki güçleri toplamalı ve Cordy için eşya almalısınız. Cordy'nin önüne çıkan engelleri atlatabilmesi için ona yardımcı olmanız gerekmektedir.

Oyundaki tüm bölümler detaylı olarak hazırlanarak bir çok makine yerleştirilmiştir. Farklı oyun dünyaları bulunan oyunda, her bölümde yapmanız gereken 3 farklı görev bulunmaktadır.

Cordy'nin ücretsiz versiyonunda sadece ilk 4 bölüm ücretsiz olarak oynanabilmektedir. İlk 4 bölümü bitirdikten sonra oyunu oynamak isterseniz diğer bölümlerin kilidini oyun içi satın alma işlemi yaparak açabilirsiniz. Bölümler dışında Cordy'nin dış görünümü için de farklı eşyalar alabiliyorsunuz.

Her yaştan oyuncunun oynayabileceği eğlenceli bir oyun olan Cordy'i iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR