Cosmo Bounce 1.1.0c (ios)

Cosmo Bounce

Cosmo Bounce
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cosmo Bounce ile eğlenceli dakikalar bizleri bekliyor.

Yayınlandığı günden bu yana İOS platformunda orta dereceli bir kitle tarafından beğeniyle oynanan Cosmo Bounce Arcade oyunları arasında oldukça popülerdir.  Oyun içerisinde uzağa zıplamaya çalışacak ve platform üzerinden düşmeden ilerlemeye çalışacağız. Fantastik öğelerin ve renkli grafiklerin yer aldığı mobil oyunda birbirinden farklı karakterler yer alıyor.

Büyücü, Şövalye, Dino, Maymun vs. daha birçok karakter oynanabilir olarak oyunculara sunulmaktadır. Seçtiğimiz karakter ile galaksinin derinliklerinde ilerlemeye çalışacağız. Evrendeki en büyük ve adrenalin yüklü uzay yarışları ile rakiplerini geride bırakan yapım macera dolu yapısı ile de oyuncuların beğenisini toplamaya devam ediyor. Bağımlılık yaratan bir yapıya sahip olan Cosmo Bounce zengin karakter yapısına ek olarak uzay çağı grafikleri ile oyunculara tam anlamıyla sürükleyici bir atmosfer sunuyor.

Basit grafikleri ve renkli içerikleri ile oyunculara keyif dolu bir uzay yolcuğu sunan mobil oyun, Android ve İOS platformunda ücretsiz yayınlanmış ve her geçen gün oyuncu kitlesini artırmaya devam etmektedir. Eğlenceli yapısı ile oyuncular üzerinde derin bir etki bırakan yapım, en son güncellemesini de 5 Nisan’da aldı.