Cosmos 0.2 (ios)

Cosmos

0.2
Cosmos
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cosmos, uzay mekiğimizi tehlikeli mekanlarda kullanmaya çalıştığımız ücretsiz bir oyun.

Cosmos, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış, eğlenceli fakat aynı derecede zorlu bir beceri oyunu olarak tanımlanabilir.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda, uzayda ilerleyen bir mekiğin kontrolünü üstleniyoruz. Oyundaki temel amacımız hiçbir yere çarpmadan mümkün olabildiğince ileri gitmek.

Uzay mekiğini kontrol edebilmemiz için parmağımızı ekranın alt bölümünde basılı tutup sağa ve sola kaydırmamız gerekiyor. Oyunu zor kılan en önemli unsurlardan birisi kesinlikle sürekli olarak hareket eden objeler. Aniden yer değiştiren ve çoğu zaman bizi zorda bırakacak pozisyonda duran bu objelerden kaçınabilmek için hızlı refleksler sergilememiz gerekiyor.

Cosmos'ta birçok bölüm mevcut ve bunlar artan zorluk seviyesine sahipler. İlerledikçe işimiz daha da zorlu bir hal alıyor.

Oyunda yer verilen grafikler sade ve gösterişten uzak bir tasarıma sahip. Cosmos bir simülasyon ve aksiyon oyunu olmadığı için bu grafik modellemesi bir beceri oyununa uyum gösteriyor. Eğer hassasiyete dayalı mobil oyunlar oynamaktan keyif alıyorsanız Cosmos'a göz atmanızı tavsiye ediyorum.

YORUMLAR