Coub

1.3
Coub
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Coub uygulamasından faydalanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan kolayca 10 saniyelik kısa videolar üretebiliyorsunuz.

Coub uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcıların mobil cihazlarını kullanarak 10 saniyelik kısa videolar veya video kolajları yapmalarına olanak tanıyan ve diğer kullanıcıların hazırladıkları videoları da görüntüleyebilecekleri ücretsiz araçlar arasında yer alıyor. Ücretsiz olarak sunulan ve çok kolay kullanılır bir arayüze sahip olan uygulamada hem video hazırlamak hem de izlemek oldukça basit.

Mobil cihazınızda hazırladığınız 10 saniyelik videolarınıza uygulamanın kendi kütüphanesinde bulunan müzikleri arkaplan olarak ekleyebiliyor, böylelikle daha güzel sonuçlar da elde edebiliyorsunuz. HD videoları desteklemesi sayesinde Coub uygulamasında ürettiğiniz "coub"ların en yüksek kaliteye sahip olacaklarını da garanti altına alabiliyorsunuz.

Kendi videolarınızı yaratıp yüklemenin yanında uygulama içerisinde bulunan onlarca farklı kanalı takip ederek istediğiniz türdeki kısa videoları da oynatma ve kaliteli vakit geçirme şansınız var. Videoların tam ekran oynatılabilmeleri küçük ekranlı cihazlarda bile sorunsuz bir izleme deneyimi sunacaktır. Ancak 3G üzerinden uzun süreli HD video izlemenin internet kotanızı bitireceğini de akıldan çıkarmamalısınız. Tercihen Wi-Fi kullanımı bu konuda size yardımcı olacaktır.

Kendi videolarınızı veya beğendiğiniz diğer videoları Facebook ve Twitter üzerinden paylaşma şansınızın olması ise dostlarınızla diğer ağlar üzerinden eğlenceyi paylaşmanıza olanak tanıyor. Video filtreleri ve sınırsız video yükleme seçeneklerinin olması sayesinde uygulamayı dilediğiniz kadar kullanmanız ve videolarınıza tam da istediğiniz havayı vermek mümkün oluyor.

Coub'lar yapmak ve güzel vakit geçirmek istiyorsanız göz atmadan geçmeyin.

YORUMLAR