Counterattack Soccer 1.03 (ios)

Counterattack Soccer

Counterattack Soccer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Counterattack Soccer, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde eski günleri hatırlamanızı sağlayacak olan basit ama bir o kadar da eğlenceli bir atari futbol oyunu.

Counterattack Soccer, atarilerde oynadığımız futbol oyunlarının mobil cihazlar için geliştirilmiş versiyonu. Atari salonlarıonda oynadığımız futbol oyunlarından esinlenilerek hazırlanan oyunda, favori milli takımınızı seçerek hemen oynamaya başlayabiliyorsunuz.

Ücretsiz olarak sunulan oyunun iOS versiyonu dışında Android versiyonu da bulunuyor. Basit ve hızlı bir oynanışa sahip olan Counterattack Soccer ile ister hızlı maç modunda bir çok maç yapabilir, isterseniz de lig veya turnuvalara katılarak kupa kazanmaya çalışabilirsiniz.

Grafik kalitesi açısından günümüzdeki futbol oyunlarından çok uzak olan Counterattack Soccer, 90'lı yıllarda oynadığımız atari oyunları kalitesinde fakat buna rağmen çok keyifli zaman geçirmenizi sağlıyor. Tabi bu tür oyunlara karşı ilginiz yoksa oyun size çok düz ve sade gelebilir. Fakat atari oyunlarına merağınız varsa, bu oyun da mutlaka denemeniz gerekenler arasında.

Oyunda kullanılan dokunmatik kontrol mekanizması sayesinde oyun ekranı üzerinden rahatça kontrol sağlayabiliyorsunuz. Oyuncuların yönlerini kontrol etmek için ekranın sol altındaki yuvarlak tuşu, pas, şut ve orta gibi aksiyonları yapması için de ekranın sağ altındaki A, B ve C tuşlarını kullanmanız gerekiyor.

Eski günleri yad etmenizi sağlayacak ve boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz bir futbol oyunu oynamak istiyorsanız Counterattack Soccer'ı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip mutlaka bir göz atmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR