Country Friends 1.0.4 (ios)

Country Friends

Country Friends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Country Friends, arkadaşlarınızla da oynayabileceğiniz Türkçe çiftçilik simülasyonu oyunu ve ücretsiz.

Country Friends, iPhone ve iPad’inizde Farmville gibi uzun soluklu çiftçilik simülasyonu oyunları olmazsa olmazlarınız arasında ise kesinlikle indirmeniz gereken bir yapım. Gameloft tarafından hazırlanan ve hem ücretsiz hem de tamamen Türkçe olarak karşımıza çıkan oyunda stresli yaşamı bir kenara bırakıp huzur dolu, sevimli hayvanların yaşadığı çiftlik hayatına geçiyoruz.

Animasyonlarla süslenmiş son derece kaliteli görsellerinin yanında çiftlik hayatına adapte olmamızı sağlayan müzikler eşliğinde oynadığımız çiftçilik simülasyonu oyununda ister tek başımıza istersek arkadaşlarımızla birlikte çiftliğimizi kurabiliyoruz. Çiftliğimizi dilediğiniz gibi şekillendirme şansına sahibiz ve yetiştirip satabildiğimiz çok sayda ürünümüz bulunuyor.

Oyunda çiftliğimizi oluştururken yardımımıza koşan çok sayıda hayvan mevcut ve her hayvanın ayrı bir iyiliği dokunuyor bize. Örneğin; köstebekleri daha hızlı hasat etmek için kullanıyoruz. Siparişlerimizi dünyanın herhangi bir noktasına ulaştırma görevi kuşlarda. Tavuk, koyun ve niceleri taze besin sunmak için yanımızdalar.

YORUMLAR