Coup

Coup
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Coup, kart oyunları oynamaktan keyif alanların denemesi gereken yapımlardan bir tanesi.

Coup, kart oyunları oynamaktan zevk alan oyunseverler arasında epey popüler olan bir yapım. Yüksek sayıda bir hayran kitlesine sahip olan Coup, hem iPhone hem de iPad cihazlara tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Oyundaki ana hedefimiz rakiplerimizi aldatma ve blöf yoluyla yanıltmak ve oyunları kazanmak. Bölümler esnasında belirli kartlara sahibiz. Aynı şekilde rakiplerimizin de elinde kartlar bulunuyor. Sırayla kartlarımızı oynayarak yüzleşiyoruz. Tahmin ettiğiniz gibi her kartın ayrı bir görevi, ayrı bir yeteneği var. Dolayısıyla stratejilerimizi belirlerken bu özellikleri göz önünde bulundurmamız gerekiyor.

Coup'ta multiplayer desteği sunuluyor ve bu özellik sayesinde dünyanın her yerinden oyunculara karşı mücadele edebilme şansına sahip oluyoruz. Hatta istersek eş zamanlı olarak 4 oyuncuya kadar maç yapma imkanına sahibiz.

Oyunun en iyi özelliklerinden bir tanesi de canlı sohbet sistemi. Oyunlar esnasında diğerleriyle sohbet edebiliyoruz. Anlaşma, yanıltma ve taktiksel hamlelerimizde sohbetin büyük katkısı oluyor. Bunu nasıl kullanacağınız tamamen size kalmış.

Stratejiye dayalı bir kart oyunu denemek istiyorsanız Coup bu kategoride ücretsiz olarak bulabileceğiniz mükemmel bir seçenek.

YORUMLAR