Couplinked

Couplinked
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Couplinked, sadece eğitimli insanların yer aldığı bir arkadaşlık uygulaması ve Türkçe.

Couplinked, eğitim seviyesi yüksek insanlarla yepyeni arkadaşlıklar kurabileceğiniz bir sosyal ağ uygulaması ve Türkçe.

iPhone ve iPad’inizde arkadaş bulmak için kullanabileceğiniz onlarca uygulamalar var. Hepsinde de yaş, ilgi alanı gibi filtrelemeler mevcut olduğundan kafanıza uygun birini rahatlıkla bulmanız mümkün ancak eğitim düzeyini seçme imkanınız olmadığından eğitim düzeyinize uygun adaylarla tanışma olasılığınız yok. Couplinked, bu noktada farklılığını ortaya koyuyor ve sadece yüksek öğrenime sahip kişileri bünyesine katıyor.

Couplinked’e üye olabilmeniz için Facebook hesabınızda üniversite bilgilerinizi eklemeniz gerekiyor. Bunu yapmadıysanız üyeliğinizi gerçekleştiremiyorsunuz. Sadece rğitim insanların olduğu bir platform da diyebiliriz. Ücretsiz üye olduktan sonra karşınıza adaylarınız çıkarılıyor. Kişilerin resimlerine dokunarak başka resimlerine göz atabiliyor ve eğitimini görebiliyorsunuz. Uygun görürseniz kişinin profil resmini sağa çekerek arkadaşlık isteği göndermiş oluyorsunuz. Bu noktada karşı taraf ta sizi beğenirse sohbet ortamı başlamış oluyor. Tanışma anına kadar kimsenin profil bilgileri açığa çıkmıyor.

Tinder mantığında çalışan ancak sadece eğitimli insanların karşınıza çıkarıldığı Couplinked uygulamasının geliştiricilerine göre arkadaş bulmak için göz attığınuz bu platformda yaptığınız hareketler Facebook hesabınızda paylaşılmıyor ve Facebook’taki arkadaşlarınız profilinizi göremiyor.

YORUMLAR