CoverMe 1.2.6 (ios)

CoverMe

CoverMe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CoverMe uygulaması ile iPhone ve iPad'lerinizden kolayca şifrelenmiş ve güvenli mesajlar gönderebilir, telefon konuşmaları yapabilirsiniz.

CoverMe uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz güvenilir bir mesajlaşma uygulaması ve özellikle standart mesajlaşma uygulamalarının sahip olduğu güvensiz noktaları kapatmak üzerine şekillendirilmiş. Zira diğer mesajlaşma uygulamaları cihazımız çalındığında, kaybolduğunda, karşıdaki kişi konuşmalarımızı kaydettiğinde ve diğer güvenlik tehditlerinde etkin bir koruma sunmuyorlar ve her gün onlarca kişinin kişisel bilgileri maalesef bu yöntemlerle ele geçiriliyor.

CoverMe ise her türlü güvenlik tehdidine karşı kullanıcıların gizliliklerini koruyabilen nadir iletişim uygulamalarından bir tanesi. Programın temel özelliklerine değinmek gerekirse;

  • Güvenli telefon konuşmaları yapma
  • Kendi kendi yokeden mesajlar gönderme
  • Mesajlarınızı uzaktan yokedebilme
  • Fotoğraf ve videoları gizli olarak paylaşma
  • Video ve fotoğraf depolama
  • Tüm mesajları, kontakları ve logları gizleme
  • Döküman ve notlar için gizli depolama alanı

CoverMe'nin tüm bu temel özellikleri ücretsiz olarak kullanılabiliyor ancak daha fazla güvenlik seçeneği isteyen kullanıcılar uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanarak çok daha sıkı bir mesajlaşma deneyimine ulaşabilirler.

Kullanıcı arayüzü bu kadar fazla detaya sahip olmasına rağmen kısa sürede alışabileceğiniz ve hızla kullanabileceğiniz bir şekilde hazırlanmış. Eğer iş görüşmeleri ya da yakınlarınızla görüşmeler gibi konularda kişisel güvenliğinizi ve gizliliğinizi korumak istiyorsanız göz atmanız gerekenlerden birisi olduğunu düşünüyorum.

YORUMLAR