Cow Evolution 1.3 (ios)

Cow Evolution

1.3
Cow Evolution
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cow Evolution, iPhone ve iPad cihazlarınızda ineklerin evrimine şahit olacağınız harika bir simülasyon oyunudur.

İneklerin daha önce evrim geçirdiğine şahit olmuş muydunuz? Cow Evolution sayesinde artık bu da mümkün hale geldi. iPhone ve iPad cihazlarınızda eğlenceli vakit geçirebileceğiniz, simülasyon oyunu olarak en iyi yapımlardan biri olan bu oyunda, ineklerin evrim geçirerek ne hale geldiklerine tanıklık ediyoruz. Bağımlısı olacağınızı daha şimdiden söyleyebilirim.

Cow Evolution hepimizin aşina olduğu 2048 oyununa benziyor. Onun biraz daha evrim geçirmiş hali dersek yanılmış olmayız. Oyunu indirdiğimizde başlangıç rehberi tadında bir tutorial ile karşılaşıyoruz. Burada oyunun nasıl ilerleyeceğini kolaylıkla kavrayabilirsiniz. Minik bir inekle oyuna başlıyor ve belirli aralıklarla düşen kutulardaki inekleri üst üste getirerek evrimleşmelerini sağlıyoruz. Oyuna başladığımızda karşımızda olan çiftliğin en evrim geçirmiş ineği Alpha Cow olacak. İki adet Alpha Cow yapana kadar uğraşmamız gerekiyor. Daha sonra evrim geçiren ineklerimiz başka çiftliklere ve yeni yerlere gönderiliyor.

Oyunda geçen para birimi ineklerin dışkısı oluyor. Bunu gördüğümde oldukça şaşırmıştım, hatta altın olduğunu düşünmüştüm. Bu dışkılarla vakit kazanmak için yeni inekler satın alabiliyoruz ve daha kolay evrim geçirmelerini sağlayabiliyoruz. Ayrıca kendimizi geliştirdikçe başka alımlarda yapabiliyoruz. Oyun içi satın almalara ihtiyaç duyacağınızı pek zannetmiyorum. Oyunun tadını çıkarmak istiyorsanız kendinizin ilermesini öneririm. 

Bu enteresan yapımı ücretsiz olarak indirebilir ve ineklerin dünyasına giriş yapabilirsiniz. Oynamanızı mutlaka öneririm.

YORUMLAR