Cowaboom

Cowaboom
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Angry Birds benzeri bir yapım olan Cowaboom oyunu, ineklerin boğalara karşı olduğu bir savaşı konu alıyor. Eğlenceli yapısı ve sevgi hikayesi ile, fizik tabanlı bu yapımın oynanışı göz dolduruyor.

Yükleme ekranı ile dikkatleri üzerine çeken Cowaboom oyunu, farklı hikayesi ve güzel animasyonları ile beğeni topluyor. Oyunun hikayesi bir ineğin bir kelebeğe aşık olması ve bu kelebeğin bir boğa tarafından yenilmesini konu alıyor. Bu nedenle boğaya kızan inek arkadaşlarını toplayarak, boğalara karşı eğlenceli bir savaş açıyor. Bu şekilde intikam almaya çalışan inekler, boğalara beyaz bayrak çıkartarak gayet başarılı olduklarını gösteriyor.

Farklı inek türlerinin ve bu ineklerinde farklı özelliklere sahip olduğu yapımda en ilginç olansa yeşil inek. Bunun yanında farklı isimlerde ineklerde yer alırken bebek inekler de oyun içerisinde bulunuyor. Hepsinin amacı boğaları fethedebilmek. 5 farklı bölüm altında birçok aşama bulunan Cowaboom oyununda tek parmak ile kontrol sağlanırken, kullanılan müzikler de oldukça iyi.

Angry Birds’ü seviyor ancak hem ücretinden hem de yapısından sıkıldıysanız, Cowaboom oyunu tam size göre. İneklerin boğalara karşı geldiği bu yapım muhakkak sizi kendine bağlayacak.

YORUMLAR