Crack Attack

Crack Attack
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    60

  • Üretici

    Daniel Nelson

Crack Attack, sürekli aynı türdeki benzer oynanışa sahip olan eşleme oyunlarına göre daha farklı geliştirilip hazırlanan ücretsiz bir iOS üçlü eşleme oyunu.

Crack Attack, Candy Crush Saga ile başlayhan üçlü eşleme oyunları oyunları çılgınlığına dahil olan yeni ve ücretsiz bir iOS bulmaca oyunu.

Hem Apple Store hem de Google Play Store üzerinde bulabileceğiniz o kadar çok eşleme oyunu bulunuyor. Fakat bu oyunlar arasından çok az sayıda olanı kaliteli ve özenle geliştiriliyor. Bu nedenle oynamak istediğiniz eşleme yani bulmaca oyununu seçeken dikkatli olmanız gerekiyor. Crack Attack, kaliteli ve farklı olarak hazırlananlardan bir tanesi.

Oyunun en büyük artısı ise diğer üçlü eşleme oyunlarına göre biraz daha farklı olması. Elbette bölümler halinde ilerlemek ve klasik eşlemeler yapmak oyunun temel unsurları arasında fakat oynanışı diğer eşleme oyunlarına göre biraz daha farklı diyebilirim.

Rengarenk yumurtaları eşlemeye çlaışacağınız oyunda 3 adet aynı renkli yumurtayı yanyana getirmeniz gerekiyor. Eşlemeler yaparak bölümleri tamamladıkça kendi koleksiyonunun için bir çok sevimli yaratık topluyorsunuz. Bu koleksiyon ne kadar zengin olursa oyundaki başarınızın o kadar yüksek olduğu anlaşılıyor.

Grafik kalitesi açısından oldukça iyi olan oyun, basit ve sade hazırlanan eşleme oyunlarından bir tanesi değil. Detaylı ve kaliteli olarak geliştirilen oyunda görsel zevklere önem verildiği kadar rahat oynamanız da sağlanıyor. Oyunda yaptığınız eşlemelere göre yumurtaların farklı özelliklere kazanarak farklı şekillerde patlamalarını sağlayabiliyorsunuz. Bu tür ekstra özellik ve güçler hemen hemen her eşleme oyununda bulunuyor. Yani bu oyuna özel bir şey değil. Fakat yumurtaların renk ve desen değişimleri oldukça hoş.

Eğer uzun süredir eşleme oyunları oynuyorsanız ve artık yeni bir oyuna geçmeniz gerektiğini düşünüyorsanız, içerisinde yüzlerce bölüm bulunan Crack Attack oyununu iPhone ve iPad'lerinize indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR