Crazy Fire Truck

Crazy Fire Truck
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crazy Fire Truck, şehirdeki en iyi itfaiyeci olmaya çalışacağınız ve itfaiye aracınız ile birlikte heyecanlı dakikalar geçirebileceğiniz eğlenceli bir iOs oyunudur.

Crazy Fire Truck, kamyonetinizi sürerek şehirdeki yangınları söndürmeye çalışacağınız mükemmel ve eğlenceli bir iOS oyunudur.

Oyundaki göreviniz kamyonetinizi hızlı bir şekilde sürerek şehri yangınlardan kurtarmak. Şehirde yangın olduğu zaman kamyonetinizle birlikte hiçbir engele takılmamalısınız. Önünüze çıkan tüm araçları ezip geçerek yangına en hızlı şekilde ulaşmanız gerekiyor.

Her bölümün sonunda yangını söndürerek bir sonraki bölüme geçebiliyorsunuz. Hem araba oyunu hemde yangın söndürme oyunu olan Crazy Fire Truck ile birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz. Her bölümünde farklı eğleneceğiniz oyunun, oynadıkça bağımlısı olabilirsiniz.

Basit bir oyun yapısı olmasına rağmen yangınları söndürüp bölümleri geçmek için epey uğraşacağınız Crazy Fire Truck oyununu hemen ücretsiz olarak iPhone ve iPad'lerinize indirerek bir an önce oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR