Crazy Grandpa 2 1.0.0 (ios)

Crazy Grandpa 2

Crazy Grandpa 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crazy Grandpa 2'de ilk oyunda kaldığımız yerden devam ediyoruz ama bu kez sokaklarda değil karlı tepelerde mücadele veriyoruz.

Crazy Grandpa 2 ilk oyunda olduğu gibi yine ekstrem sporlar yapan yaşlı bir dedeyi konu alıyor ve oyunseverlere eğlenceli bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor.

Oyuna ilk girdiğimizde bizleri ilk bölüme göre daha canlı ve dinamik bir arayüz karşılıyor. Oyuna başladığımızda arayüzün tersine oyunun çok fazla bir değişim içerisine girmediğini anlıyoruz. Sadece tema değiştirilmiş, sokak yerine karlı bir yamaç eklenmiş, karaktere de kaykay yerine kayak verilmiş. Bunlar haricinde her şey aynı.

Yine üç şeritli bir yolda ilerliyoruz ve parmak hareketleriyle bu şeritler arasında geçiş yapabiliyoruz. Kaydıkça karşımıza sürekli olarak engeller çıkıyor ve hızlı parmak hareketleriyle bu engellerden sakınmamız gerekiyor. Bunu gerçekleştirirken bir yandan da altınları toplamamız gerekmekte. Gittiğimiz mesafe ve topladığımız altınların miktarı puanımızı belirliyor.

Grafik namına oyundan çok fazla bir şey beklemeyin fakat çok kötü, berbat demek de doğru olmaz. Sadece daha iyi örnekleri var ve açıkçası ilk oyunun üstüne daha iyi grafikli bir devam oyunu yapılabilirmiş.

YORUMLAR