Cream & Sugar

Cream & Sugar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cream & Sugar, sadece kızların kullanması için özel olarak geliştirilen eğlenceli bir iOS fotoğraf editörü uygulamasıdır.

Cream & Sugar, iOS uygulama marketinde bulunan yüzlerce fotoğraf editörü uygulamasından farklı olarak sadece kızlara hitap eden başarılı ve ücretsiz bir uygulamadır.

Sadece kızlar için geliştirilen nadir uygulamalardan biri olarak, fotoğraflarınıza kenarlık, sticker, damga, filtre, yazı ve arkaplanlar eklemenizi sağlıyor. Bayanların fotoğraf düzenleme işlemleri ile daha çok ilgilendiği bilindiğinden uygulama daha çok bayanlara hitap ediyor.

Çektiğiniz fotoğrafları güzelleştirmek ve daha etkileyici bir görünüme kavuşturmak için kullanabileceğiniz Cream & Sugar ile aynı zamanda daha romantik fotoğraflar oluşturarak erkek arkadaşlarınıza sürpriz hazırlayabilirsiniz. Fotoğraflarınızın arkaplanlarını değiştirerek, farklı türlerde yazılar ekleyebilir, dilerseniz oldukça bir çok filtre seçeneği arasından hoşunuza gidenlerden birini seçerek ekleyebilirsiniz. Uygulamanın sahip olduğu sosyal medya entegrasyonu sayesinde kullanıcılar, uygulama ile hazırladıkları fotoğrafları  Facebook, Instagram, Twitter ve diğer sosyal medya platformları üzerinden arkadaşları ile paylaşabilir.

Fotoğraf çekmeyi ve çektiğiniz fotoğrafları düzenlemeyi seviyorsanız, iPhone ve iPad'lerinize Cream & Sugar uygulaması ücretsiz olarak yükleyerek denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR