Creative Cloud Tutorials

Creative Cloud Tutorials
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Creative Cloud Tutorials, Adobe'nin popüler yazılımlarına ilişkin ücretsiz rehber videolar içeren bir eğitim uygulamasıdır.

Creative Cloud Tutorials, Adobe Creative Cloud hakkında yüzlerce rehber video içeren ücretsiz bir eğitim uygulamasıdır. Hem iPhone’da hem de iPad’de kullanılabilen uygulamadaki eğitim videolarını izleyerek Adobe’nin popüler yazılımlarını daha etkin kullanmayı öğrenebilirsiniz.

Creative Cloud Tutorials sayesinde Photoshop, Dreamweaver, After Effects, Illustrator, InDesign, Premiere gibi Adobe’nin en çok kullanılan yazılımları hakkında profesyonel kullanıcılar tarafından hazırlanan öğretici videolara ulaşabilir, yazılımların yeni özelliklerini keşfedebilir, yazılımlarda kullanılan teknikleri öğrenebilirsiniz.

Animasyonlu ve modern tasarlanmış menüleri ile dikkat çeken uygulamanın ana ekranı Adobe’nin dünya genelinde en çok kullanılan yazılımlardan oluşuyor. Herhangi birine dokunduğunuzda o yazılımın ne işe yaradığını gösteren kısa bir tanıtım yazısı ve videolu anlatımlar ile karşılıyorsunuz. Beğendiğiniz videoları oynatıcı üzerinde bulunan paylaş simgesine dokunarak Twitter’da ve e-posta olarak paylaşabiliyorsunuz. Products bölümü ise dilediğiniz Adobe ürününe kolaylıkla ulaşmanızı sağlıyor. Filtreleme özelliği sayesinde de popüler, tüm ve belirli (oyun, web, mobil, ses gibi.) Adobe ürününü aratabiliyorsunuz.

Adobe Creative Cloud hakkında da bilgi alabileceğiniz Creative Cloud Tutorials uygulamasında 700’den fazla sayıda ücretsiz rehber video bulunuyor.

YORUMLAR