Creepy Monster Run Horror 1.0 (ios)

Creepy Monster Run Horror

1.0
Creepy Monster Run Horror
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Creepy Monster Run Horror, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, kasvetli temasıyla öne çıkan bir sonsuz koşu oyunu.

Creepy Monster Run Horror, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz korku temalı bir sonsuz koşu oyunu olarak tanımlanabilir.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda Subway Surfers'tan alışık olduğumuz bir altyapıya yer verilmiş. Arada elbette bazı farklar mevcut. Bunlardan en önemlisi kullanılan koyu renkler ve korku teması. Aslında çok yoğun bir korku atmosferi yok. Çocuklar da rahatlıkla bu oyunu oynayabilir fakat kasvetli ve melankolik bir çizgide ilerlediğini de belirtmemiz gerekiyor. Creepy Monster Run Horror'da gece vardiyasındayız ve içinde bulunduğumuz ortamdaki robotların garip davranışlar sergilemesi üzerine işin aslını bulmak için yola çıkıyoruz.

Oyunda dümdüz yol üzerinde koşan bir oyuncak ayının kontrolünü ele alıyoruz. Klasik koşu oyunlarından alıştığımız gibi bu oyunda da yol alabileceğimiz üç şerit bulunuyor. Parmaklarımızı ekran üzerinde kaydırarak karakterin gittiği şeridi değiştirebiliyoruz. Önümüze bir engel çıktığında hemen ondan kaçmalı ve hiçbir yere çarpmadan ilerlemeye devam etmeliyiz. Engellerde kaçarken bir yandan da yola serpiştirilmiş olan altınları toplamamız gerekiyor.

Sonuç olarak benzersiz bir oyun olarak nitelendirmek için fazla sıradan olsa da sonsuz koşu oyunları oynamaktan keyif alanların denemek isteyebileceği bir yapım.

YORUMLAR