Crimsonland 1.0.5 (ios)
Crimsonland
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    125

  • Üretici

    10tons

Crimsonland bolca aksiyona ve bolca eğlenceye yer veren bir mobil oyundur

Crimsonland ilk olarak 2003 yılında bilgisayarlar için çıkış yapmış olan klasik kuşbakışı görüş açısına sahip olan aksiyon oyununun yenilenmiş mobil versiyonudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bu yenilenmiş Crimsonland versiyonu oyunun belli bir bölümünü ücretsiz olarak oynamanıza imkan vermekte. Crimsonland HD adıyla yayınlanan bu mobil versiyon içerisinde ilk senaryo bölümünü ücretsiz olarak oynayabiliyorsunuz. Oyuncular geri kalan senaryo bölümlerini uygulama içi satın alma yoluyla satın alabilmekteler. Özellikle oyunu önceden bilgisayarlarınızda oynayıp beğendiyseniz Crimsonland HD, ödediğiniz parayı gerçekten hakeden bir oyun. Yapacağınız satın alma işlemi sonrası ek "perk"lere ve silah seçeneklerine de ulaşabiliyorsunuz.

Crimsonland HD'de orjinal oyunun oynanış yapısına sadık kalınıyor. Yine kahramanımızı kuşbakışı kamera açısıyla yönetiyoruz ve dört yanımızı saldıran örümceklere, uzaylılara, zombilere ve iğrenç yaratıklara karşı mücadele veriyoruz. Bu işi yaparken farklı silah seçeneklerine sahibiz. Ayrıca düşmanlardan çıkan bonusları topladığımızda zamanı yavaşlatma, ateş gücünü artırma, düşmanları dondurma, büyük bir bomba patlatma, hızlı koşma gibi bonuslara sahip oluyoruz. Yaratıkları yok ettikçe tecrübe puanı kazanıyoruz ve seviye atlıyoruz. Her seviye atladığımızda "Perk" adlı kalıcı kullanışlı özellikleri aktifleştirebilmekteyiz. "Perk"ler ile mermilerinizin daha hızlı yol almasını, daha sık ateş etmenizi, düşmanlara uranyum dolu mermiler fırlatmayı, etraftaki bonusları mıknatıs gibi kendinize çekmeyi sağlayabilirsiniz.

Crimsonland HD'de oyunun grafikleri yenilenmmiş. Savaş alanı üzerindeki kaplamalar, ayak izleri, yenilenmiş patlama ve ateş etme efektleri bizleri bekliyor. Bunun yanında seviye atlama ekranındaki değişiklikler gibi küçük arayüz değişiklikleri oyunda yer almakta. Oyunun mobil versiyonuna özel yeni oyun modları da oyuncuları beklemekte.

Crimsonland HD dokunmatik ekranlara uyarlanan kontrollere ve zorluk seviyesine sahip. Sanal analog çubuklarla oynanan oyunun kontrollerine kısa sürede alışabilirsiniz. Oyunun zorluk seviyesi açısından genel olarak sinir bozmadığı söylenebilir. Eğer eğlenceli bir mobil aksiyon oynamak isterseniz Crimsonland'ı deneyin ve hatta tam sürümünü satın alın.

ARTILAR

İyi ayarlanmış zorluk seviyesi

Yeni oyun modları

Yenilenen Grafikler

Sınırsız aksiyon, klasik eğlence

Zengin perk ve bonus sistemi ve silah seçenekleri

EKSİLER

YORUMLAR