Crimsonworld 1.1 (ios)

Crimsonworld

1.1
Crimsonworld
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crimsonworld ücretsiz olarak oynayabileceğiniz aksiyon dolu bir mobil oyundur

Crimsonworld basit; fakat eğlenceli olmayı başarabilen ender mobil oyunlardan biridir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan Crimsonworld'de ıssız bir gezegene tek başına ayaK basan bir kahramanı yönetiyoruz. Kahramanımız kısa bir süre sonra bu gezegenin tam olarak ıssız olmadığını fark ediyor. Sağdan soldan ortaya çıkmaya başlayan yaratıklar bir anda kahramanımızı çevreliyor ve aksiyon başlıyor. Biz de kahramanımızın bu yaratıklar arasında hayatta kalmasına yardımcı oluyoruz.

Crimsonworld "top down shooter" türündeki aksiyon oyunlarının güzel bir örneği. Oyunda kahramanımızı kuşbakışı kamera açısından kontrol ediyoruz ve dört bir yandan bize saldıran canavarları yok etmeye çalışıyoruz. Bu iş için 12 farklı silah seçeneğinden birini kullanabiliyoruz. Ayrıca oyunda yer alan perk sistemi sayesinde kahramanımızın yeteneklerini gerçek zamanlı olarak geliştirebiliyoruz.

25 farklı mekanın yer aldığı Crimsonworld'de önümüze yüzlerce yaratık çıkıyor ve bize zorlu anlar yaşatıyorlar. 3 farklı oyun modunun yer aldığı Crimsonworld eğer aksiyon oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidecektir.