Cristiano Ronaldo: Superstar Skater

Cristiano Ronaldo: Superstar Skater
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ronaldo&Hugo: Superstar Skaters, iPhone ve iPad'inize ücretsiz indirip oynayabileceğiniz süperstar temalı bir sonsuz koşu oyunu.

Ronaldo&Hugo: Superstar Skaters, günahlar şehri Las Vegas’ta bir süper kahraman ve bir süper yıldızın paparazzilerden kaçışını konu alan bir iPhone ve iPad oyunu. iOS tabanlı cihazlarımıza ücretsiz indirebildiğimiz oyunda ister Ronaldo istersek Hugo ile gece gündüz demeden paparazzilerden kaçmaya çalışıyoruz. Ancak ikinci şansların başkentinde işimiz oldukça zor.

Yüksek kalitede ve rengarenk hazırlanmış görsellere sahip olan sonsuz koşu oyununda çocukluğumuzun oyunu Hugo ile milyonların sevgilisi yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo’nun paparazzilere yakalanmaması için uğraş veriyoruz.

Flaşların arka arkaya patlamasıyla direk aksiyon başlıyor. Paparazzilerden ilk kaçırdığımız isim Ronaldo. Kaykay üzerine giderek ensemizde boza pişiren paparazziyi geride bırakmaya çalışırken kaykayımızla birbirinden tehlikeli hareketler yapıyoruz. Las Vegas’ın ışıltılı sokakları oldukça hareketli olduğundan son derece dikkatli olmamız gerekiyor. Kimi zaman trenlerin üzerinden atlıyor, kimi zaman raylarda artistik hareketler yapıyor, kimi zamanda üzerimize gelen arabalardan kendimizi kurtarmaya çalışıyoruz. Kaykayımızla kaza yaptığımız vakit oyun baştan başlamıyor; hiçbir şey olmamış gibi koşarak kaçmaya devam ediyoruz.

Las Vegas’ın gece ve gündüz halini gördüğümüz oyun oynanış olarak diğer sonsuz koşu oyunlarıyla aynı. Basit kaydırma hareketlerini kullanarak koşuyor veya kaykayımızla ilerliyoruz. Puanımızı artırmak için yol boyunca farklı noktalarda çıkan altınları topluyor, bunlarla karakterlerimizi özelleştiriyoruz.

Türkçe dil desteğiyle gelen Ronaldo&Hugo: Superstar Skaters, hem iPhone hem de iPad’de oynayabileceğiniz iki süperstarı buluşturan tek oyun.