Critical Ops 0.5.2 (ios)

Critical Ops

Critical Ops
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,173

  • ÜRETİCİ

    Critical Force Entertainment

Critical Ops mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir FPS oyunudur

Critical Ops eğer mobil cihazlarınız üzerinde Counter Strike benzeri bir online FPS oyunu oynamak isterseniz kaçırmamanız gereken bir oyun.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Critical Ops'ta modern savaşlar konu alınıyor. Günümüz silahlarının ve savaş teknolojilerinin kullanıldığı oyunun hikayesi ise güvenlik güçlerinin terörizm ile savaşını konu almakta. Biz bu savaşa terörist veya güvenlik güçleri taraflarından birini seçerek dahil oluyoruz farklı haritalarda farklı görevleri tamamlamaya çalışıyoruz.

Critical Ops'da maçları kazanabilmek için takımlar halinde savaşmaktayız. Dilersek karşı takımın bütün oyuncularını yok edebilir, dilersek görevi tamamlayarak ya da karşı takımın görevi tamamlamasını engelleyerek maç kazanabiliriz. Oyunda nişan alma yeteneklerimizi ve reflekslerimizi konuşturarak fark yaratmaya çalışıyoruz.

Critical Ops içerisinde AK 47 gibi klasik makinali tüfeklerden keskin nişancı tüfeklerine kadar birçok farklı silah türü yer alıyor. Oyundaki uygulama içi satın alım işlemleri ise sadece silah kaplamalarına yönelik; yani oyun ücretsiz olarak adaletli bir şekilde oynanabiliyor.

YORUMLAR