Crossly 1.0 (ios)

Crossly

1.0
Crossly
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crossly tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz keyifli bir kelime bulmaca oyunudur.

Crossly son derece eğlenceli bir kelime bulma oyunudur. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyundaki amacımız platformda yer alan harfleri kullanarak kelime bulmaca çalışıyoruz. Oyun iki kişilik oynanabiliyor. Bu noktada oyuncuların yapması gereken şey karşı taraftan puan çalmaya çalışmak ve platformu mümkün olduğu kadar hızlı bir şekilde bitirmeye çalışmak.

Crossly‘nin en keyifli yanlarından biri de kaliteli animasyonlarla ve canlı görsel efektlerle zenginleştirilmiş olan oyun arayüzü. Oyunda rakibinizle sohbet etme şansına da sahipsiniz. Bu sayede oyundan daha fazla keyif alabilirsiniz. İlk başlarda biraz hızlı ilerlese de bir süre sonra oyun zorlaşmaya başlıyor. Bu noktada ipuçları kullanabilirsiniz.

Bu tarz oyunlarda karşılaşmadığımız türden bazı özellikler sunan Crossly’de rakiplerinizi etkisiz hale getirebileceğiniz bonuslar da yer almakta. Bu bonusları kullanarak rakibinize karşı üstünlük elde edebilirsiniz.

Oyunun tek negatif noktası zaman zaman rahatsız edici seviyeye ulaşan reklamlar içermesi. Bu reklamlardan oyunun premium sürümünü satın alarak kurtulabilirsiniz. Bu negatif yönün haricinde Crossly son derece keyifli bir oyun. Kelime oyunlarından hoşlanıyorsanız Crossly’yi denemenizde fayda var.

YORUMLAR