Crossroad

Crossroad
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crossroad kolayca fotoğraf paylaşmanızı mümkün kılan bir fotoğraf albümü uygulamasıdır

Crossroad eğer arkadaşlarınızla veya ailenizle birlikte katıldığınız etkinliklerden sonra çekildiğiniz fotoğrafları toplama derdinden şikayetçiyseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil fotoğraf paylaşma uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak inidirip yararlanabileceğiniz bir uygulama olan Crossroad temel olarak arkadaşlarınızla veya aile üyelerinizle birlikte ortak bir fotoğraf albümü oluşturmanızı ve herhangi bir etkinlikte çekildiğiniz fotoğrafları bu albüme otomatik olarak yüklemenizi sağlıyor. Bir düğüne katıldığınızda, ortak bir tatile çıktığınızda veya arkadaşlarınızla dışarı çıktığınızda bu etkinliklerde herkes farklı fotoğraflar çekiyor. Etkinlikten sonra bu fotoğrafları bir araya toplamak ve paylaşmak ise eziyet oluyor. İşte Crossroad bu işi otomatik hale dönüştürüyor.

Crossroad ile etkinlik fotoğraflarınızı paylaşabilmek için ilk olarak o etkinliğe özel bir fotoğraf albümü oluşturuyorsunuz. İkinci adımda bu albüme kimlerin fotoğraf ekleyebileceğini belirliyorsunuz. Bu işlem tamamlandıktan sonra albüme fotoğraf ekleyebilme yetkisine sahip olan Crossroad kullanıcılarının çektiği fotoğraflar otomatik olarak etkinlik albümüne gönderiliyor. Albümü oluşturan kişiler fotoğraf albümüne mobil cihazları üzerinden veya Crossroad web sitesi üzerinden erişerek bu fotoğrafları indirebiliyorlar. Fotoğrafları sonradan paylaşmak istediğiniz kişilere bir bağlantı gönderebiliyorsunuz ve onların da Crossroad web sitesi üzerinden bu fotoğrafları görüntülemelerini ve indirmelerini sağlayabiliyorsunuz.

Crossroad sitesi üzerinde albümler zaman çizelgesi düzeniyle gösteriliyor. Hangi fotoğrafı kimin eklediği de albümlerde görülebiliyor.

YORUMLAR