Crossword Free 2.7.1 (ios)

Crossword Free

Crossword Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crossword Free, tamamen ücretsiz olarak sunulan bir bulmaca oyunu.

Crossword Free, tamamen ücretsiz olarak indrebileceğimiz keyifli bir bulmaca oyunu olarak dikkat çekiyor. Hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bu oyun gazetelerin bulmaca köşelerinde oynadığımız çengel bulmaca formunda hazırlanmış. Oyunun en dikkat çekici yanı ise istediğimiz zaman oynayabiliyor oluşumuz.

Oyunda üç farklı zorluk seviyesi mevcut. Seviyenize göre kolay, orta ve zor seçeneklerinden birisini seçip oyuna başlayabiliyoruz. Crossword Free'de Almanca, İngilizce, İtalyanca, Fransızca, İspanyolca, Türkçe ve Lehçe dil seçenekleri mevcut. Türkçe olarak oynayabileceğiniz gibi yabancı dil gelişimi için başka dillerde de oynayabilirsiniz.

Oyunda sade ve yalın bir tasarım anlayışına yer verilmiş. Görseller son derece temiz bir şekilde tasarlanmış. Boşlukları doldurabilmek için o bölüme tıklamamız ve ekranın aşağısından çıkan klavye üzerinden cevabı giriyoruz.

Genel olarak keyifli bir oyun deneyimi sunan Crossword Free'de onlarca farklı bölüm bulunuyor. Uzun süreli bir bulmaca deneyimi arıyorsanız Crossword Free beklentilerinizi büyük ölçüde karşılayacaktır.

YORUMLAR