Crossy Road 1.0.3 (ios)

Crossy Road

Crossy Road
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crossy Road gözümüze keyifli ve bir o kadar da mitevazi bir beceri oyunu olarak çıkıyor.

Crossy Road daha ilk dakikadan grafikleriyle dikkat çekmeyi başaran bir oyun. Beceri türünden keyif alan oyunseverlerin denemesi gerekenler arasında bulunan bu oyunu hem tablet hem de akıllı telefonlarımıza ücretsiz olarak indirebiliyoruz.

Oyundaki amacımız karakterimizi karşıdan karşıya geçirmek. İlk olarak tavuk veriliyor. Ekrana her basışımızda zıplayan ve bir adım ileri giden bu tavuğu tehlikelere dikkat ederek karşıya geçirmemiz bekleniyor. Sağ ve soldan vızır vızır geçen arabalar ve trenler, oyunun zor kısmını oluşturuyor. En ufak bir dikkatsizlik sonucunda tavuğumuz araba veya tren altında kalabilir. Ne kadar uzağa gidersek o kadar fazla puan alıyoruz. Zaten bu tarz oyunların klasik noktası da bu.

Grafik olarak tıpkı Minecraft gibi köşeli tarzda bir yapıya sahip olan Crossy Road, ses efektleri olarak başarılı bir seviyede duruyor. Çok fazla bir hikaye derinliği sunmasa da oynaması gerçekten keyifli ve vakit geçirmek için ideal. Buna ek olarak diğer beceri oyunlarının tersine Crossy Road insana sinir krizi geçirtmeyecek kadar naif bir yapıya sahip.

ARTILAR

Eğlenceli oyun yapısı

Sesler

Grafikler

EKSİLER

Uzun süre oynadıktan sonra tekdüze oluyor

YORUMLAR