Crowdfire 6.0 (ios)

Crowdfire

6.0
Crowdfire
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crowdfire sayesinde iPhone ve iPad'lerinizden Instagram yahut Twitter hesaplarınızı kolayca yönetebiliyorsunuz.

Crowdfire uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının mobil cihazlarından Twitter ve Instagram hesaplarını kolayca yönetebilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve kullanıcılara oldukça geniş ve gelişmiş seçenekler sunabildiğini belirtmek gerek. Sade ve basit bir arayüzle gelmesi sayesinde fonksiyonlarından faydalanırken pek bir zorluk çekeceğinizi de sanmıyorum.

Uygulamanın en temel işlevleri şu şekilde sıralanıyor:

  • Sizi takip etmeyenleri görebilme
  • Geri takipte bulunmayanları listeleme
  • Son zamanlarda takibi bırakanları görme
  • Kullanıcılar arası ilişkileri görüntüleme
  • Kara ve beyaz liste uygulamaları

Uygulamada yer alan analiz özellikleri hangi kullanıcıların sizi geri takibe daha uygun olduklarını da ortaya koyabiliyor ve böylece sizi takip etmeyecek kişileri takip etmeden yolunuza devam edebiliyorsunuz.

Bunun yanında Twitter üzerinden sizi takip edenlere otomatik bir hoşgeldin mesajı gönderilmesi, zamanlanmış tweet ve Instagram fotoğrafları gönderme gibi pek çok özellik de yine Crowdfire'ın kabiliyetleri arasında yer alıyor.

Eğer klasik Twitter ve Instagram uygulamalarından sıkıldıysanız ve daha detaylı bir yönetim imkanı sunan araçlar bulmak istiyorsanız kesinlikle göz atmadan geçmemeniz gerektiğini düşünüyorum.