Crowman & Wolfboy 1.3.2 (ios)

Crowman & Wolfboy

Crowman & Wolfboy
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crowman & Wolfboy hoşunuza gidebilecek eğlenceli bir platform oyunudur

Crowman & Wolfboy sıradışı ve özel bir atmosfere sahip olan, içerisinde yaratıcı bir oyun yapısı barındıran eğlenceli bir mobil platform oyunudur. 

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Crowman & Wolfboy'da oldukça ilginç karakterlere sahip olan iki kafadarın hikayesi konu alınıyor. Crowman  ve Wolfboy adlı kahramanlarımız gölgelerin hakim olduğu bir dünyada yaşayan yaratıklardır. Kahramanlarımız bu gölgeler diyarından sıkıldıklarında bu dünyadan kaçmak ve kendileri için oldukça gizemli olan insanları keşfetmek isterler.Bu iş için yola koyulduklarında ise bütün yaşamın düşmanı karanlığın kendilerini adım adım izlediğini fark ederler ve yolculuklarının oldukça güç geçeceğini anlarlar. Biz de oyunda Crowman ve Wolfboy'a eşlik ederek karanlıktan ve gölge diyarından kaçmalarına yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Crowman & Wolfboy'da kahramanlarımızı kolay dokunmatik kontroller yardımıyla yönetiyoruz ve zıplamalarını, koşmalarını, uçmalarını, tırmanmalarını ve önündeki engelleri yıkmalarını sağlıyoruz. Karşımıza çıkan ışık kürelerini toplayarak bizi takip eden karanlığı geçici olarak uzaklaştırabiliyor ve işimizi kolaylaştırabiliyoruz.

Crowman & Wolfboy'ın siyah-beyaz tarzdaki grafikleri oyuna özel bir hava kazandırmakta. Bu güzel atmosfer oyuna özel müziklerle de destekleniyor. Eğer kaliteli bir platform oyunu oynamak isterseniz Crowman & Wolfboy'u deneyebilirsiniz.