Crumbles

Crumbles
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    13

  • Üretici

    ThirtyLabs

Arkadaşlarınıza videolu mesajlar oluşturup birçok platform üzerinden gönderebilirsiniz.

Crumbles uygulamasıyla WhatsApp, Facebook, Messenger gibi platformlardan arkadaşlarınıza video mesajlar oluşturup gönderebiliyorsunuz.

Videolu mesajlar oluşturabileceğiniz Crumbles uygulaması, metin mesajları göndermekle uğraşmak istemeyenler ve farklı bir iletişim yolu kurmak isteyenlerin kullanabileceği türden bir iOS uygulaması. Uygulamayı başlattıktan sonra, metin mesajı giriyor ve ardından REC butonuyla videonuzu çekiyorsunuz. Videonuzu çektikten sonra Paylaş butonunu kullanarak; e-posta, Facebook Messenger, WhatsApp, Twitter, Viber gibi birçok platform üzerinden videonuzu arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz.

Çektiğiniz videoyu arkadaşlarınızla paylaşmadan önce kaydetmek istiyorsanız, paylaşma ekranındaki Save Video butonunu kullanabilir, daha sonra göndermek için de saklayabilirsiniz. Yaratıcılığınıza göre birçok ilginç videolu mesaj oluşturabileceğiniz Crumbles uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilir, arkadaşlarınızla eğlenceli bir şekilde mesajlaşabilirsiniz.

YORUMLAR