Crunch Gallery 1.2.8 (ios)

Crunch Gallery

Crunch Gallery
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crunch Gallery isimi bu uygulama fotoğrafların kalitesini bozmadan boyutlarını düşürüyor.

Crunch Gallery, hem iPhone hem de iPad cihazlar üzerinde kullanabileceğimiz bir fotoğraf boyutu küçültme uygulaması olarak öne çıkıyor.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu uygulama sayesinde cihazımızın hafızasında fazla yer kaplayan videoları ve fotoğrafları kalitelerini bozmadan daha ufak boyutlu hale getirebiliyoruz.

Özellikle sık sık video ve fotoğraf çeken kullanıcılar, cihazlarının hafızasını doldurmamak için ekstra bulut depolama alanları satın almak durumunda kalıyorlar. Hatta bazı durumlarda bazı fotoğraflarımızı ve videolarımızı feda etmek zorunda kalıyoruz. Fakat Crunch Gallery, seçeceğimiz video ve fotoğrafların kalitelerini hiçbir şekilde bozmadan onları çok daha ufak boyutlu hale getiriyor.

Bu boyut küçültme operasyonu yüzde elliye varan sonuçlar ortaya koyuyor. Sahip olduğunuz tüm fotoğraf ve videoların boyutlarının yarı yarıya azaldığını düşünün! Gerçekten cihazınızda hatırı sayılır miktarda boş alan açılırdı değil mi? Eğer çok sayıda fotoğraf ve video arşivliyorsanız Crunch Gallery'yi mutlaka kullanmalısınız.

YORUMLAR