Crusader Attack

Crusader Attack
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crusader Attack mobil oyunu, sizleri kesintisiz bir saldırı dalgasına komutan yapacak kaliteli bir macera oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Crusader Attack mobil oyunu, bir saniye bile durmadan düşmanların üzerine korkusuzca saldıracağınız heyecan verici bir macera oyunudur.

Crusader Attack mobil oyununda kesintisiz bir maceranın içine dalacaksınız. Oldukça sevimli karakterleri göreceğiniz oyunda düşman karakterlerin bile son derece güzel tasarlandığını göreceksiniz. Oyunda sürekli ilerleyen bir platform üzerinde olacaksınız. Bu platformun karşısına yüzlerce belki de binlerce düşman saldıracak ve siz saldırınızı sürdürürken aslında bir yandan da savunma yapıyor olacaksınız.

Kötü şövalye karakterlerin yüzlercesi üzerinize gelirken hızlı hareket etmelisiniz. Ayrıca her bölüm sonunda özel yaratıklarla da kapışacaksınız. Bu bölüm sonu canavarlarını geçmeden bir sonraki bölümünü göremiyorsunuz. Ancak düşmanın olduğu gibi sizin de bazı özel güçleriniz olacak. Elde ettiğiniz başarılarla karakterlerinizi güçlendirebilir ve sağ bölümde göreceğiniz özel güçleri düşmana karşı kullanabilirsiniz. Etkileyici ses ve görsel efektleriyle heyecanın sürekli olarak dorukta olduğu Crusader Attack mobil oyununu AppStore’dan ücretsiz indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR