Crush Galaxy

Crush Galaxy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crush Galaxy, seivmli görünen karakterleri eşleştirmeye çalıştığımız eğlenceli bir oyun.

Crush Galaxy, iPhone ve iPad cihazları üzerinde oynayabilecekleri eğlenceli bir bulmaca oyunu arayanların sevebileceği türden bir oyun. Tamamen ücretsiz olarak sunulan Crush Galaxy özünde Candy Crush'ın izinden giden bir yapım fakat araya serpiştirdiği ufak detaylar ile ezeli rakibinden sıyrılmayı başarıyor. Oyundaki temel amacımız aynı kategoride yer alan diğer oyunlarda olduğu gibi aynı renge sahip öğeleri yan yana getirip onları yok etmek.

Oyuna girdiğimizde karşımıza eğlenceli, mizahi yönü ağır basan, rengarenk bir arayüz çıkıyor. Oyun esnasında bize eşlik eden karakterler de son derece sevimli bir tasarıma sahipler. Buna ek olarak animasyonların kalitesi de üst düzeyde. Özellikle parmak hareketleriyle renkli karakterlerin yerlerini dğeiştirirken ortaya çıkan görüntüler göze hoş geliyor.

Crush Galaxy'de yer verilen bölümlerin toplam sayısı 150'yi aşmakta. Bu da demek oluyor ki oyunu kısa sürede bitiremeyeceğiz. Ola ki bu bölümleri bitirirseniz sonsuz modda eğlenceye devam edebilirsiniz.

Açıkçası Crush Galaxy'nin her yaştan oyunsever tarafından sevileceğini düşünüyoruz. Candy Crush tarzı eşleştirme oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız Crush Galaxy beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak ve sizi uzun süre ekran başına kilitleyecektir.

YORUMLAR