CrushMe 1.1 (ios)

CrushMe

1.1
CrushMe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CrushMe'de diğer oyunculara karşı mücadele ediyor ve onlardan daha hızlı refleksler sergileyerek yenmeye çalışıyoruz.

CrushMe, hem iPhone hem iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz aksiyon odaklı bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda başarılı olabilmek için çok hızlı reflekslere sahip olmamız gerekiyor.

Oyunun en güçlü olduğu noktalar arasında çoklu oyuncu desteği sunması geliyor. Bu sayede oyunu arkadaşlarımıza ve hatta tanımadığımız kişilere karşı da oynayabilme şansına sahip oluyoruz. Oyunu oynayabilmek için Facebook profilimizle giriş yapmamız gerekiyor. Bu aşamadan önce demo oyunu oynayıp biraz pratik yapmanız yerinde olacaktır.

CrushMe'deki temel amacımız kısa süreliğine ekranda beliren ve rakibimizi temsil eden surata vurmak. Bunun için ekrana kısa dokunuşlar yapmamız yeterli oluyor. Mücadele esnasında avantaj elde edebilmek için ekranın alt kısmında bulunan bonusları ve güçlendiricileri kullanabiliyoruz.

Eğlenceli ses ve görüntü efektleriyle zenginleştirilmiş olan oyunu 2,3,4,5 veya 6 kişilik olarak oynayabiliyoruz.

Tek dokunuşla oynayabilme şansı sunduğu için bu oyun kısa süreli molaların vazgeçilmezi olmaya aday. Oyuncuyu yormayan ve eğlendiren bir yapıya sahip. Bu sebeple büyük küçük herkes CrushMe'yi sevecektir.

YORUMLAR