CSR Classics 1.0.3 (ios)

CSR Classics

CSR Classics
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,250

  • Üretici

    NaturalMotion

CSR Classics başarılı bir drag yarışı oyunudur

CSR Classics klasik arabaları bütün motor güçleriyle birlikte kıyasıya yarıştırabildiğiniz ve ücretsiz olarak oynanabilen bir iOS drag yarış oyunudur.

Drag yarışı arabalarınızın kalkış ve hızlanma performanslarını sergileyebildiğiniz ve bu süreçteki yeteneklerinizi test ettiğiniz yarış tipidir. CSR Classics'te de birbirinden güzel klasik arabalardan birini seçebiliyoruz ve seçtiğimiz arabayı en kısa sürede hedef noktaya ulaştırmaya çalışıyoruz. Eş zamanlı olarak rakibimizin de yanımızda yarıştığı oyunda hızımızı arttırırken vitesi tam zamanında yükseltmeli ve hızlanmamızı en sağlıklı şekilde gerçekleştirmeliyiz.

CSR Classics'te gerçek klasik araba modelleri yer almaktadır. Chevrolet, Ford, Lancia, BMW, Mercedes, Audi, MINI, Nissan, Plymouth, Pontiac ve Shelby markalarının birbirinden güzel arabalarını yarış kazandıkça açabiliyor ve asfaltlarda şahlandırabiliyoruz. Ayrıca arabalarımızı geliştirebiliyor, paslı ve dökülmüş kaportalarını çok daha şık bir hale sokabiliyoruz.

CSR Classics ldukça yüksek kalite grafiklere sahiptir. Bilgisayar oyunlarına yakın kalitedeki grafikler gerçek zamanlı yansımalar ve ışıklandırmalar sunmakta. Gayet kolay bir şekilde oynana oyunda ustalaşmak zaman alsa da bu süreç gayet eğlenceli geçmekte. Oyundaki arabaları satın alabilmek için yarışlar kazanmamız yeterli olabiliyor ve oyun bizi bu iş için markete yönlenmeye zorlamıyor.

YORUMLAR