CSR Racing 2 1.0.1 (ios)

CSR Racing 2

CSR Racing 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CSR Racing 2 güzel grafiklere sahip bir mobil yarış oyunudur

CSR Racing 2 oyunculara birbirinden güzel arabaları kullanma imkanı veren ve göz alıcı bir görünüme sahip olan bir mobil yarış oyunu olarak özetlenebilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu olan CSR Racing 2 bize üst kalite bir yarış deneyimi sunmak için geliştirilmiş bir oyun motoruyla birlikte geliyor. CSR Racing ile alışık olduğumuz drag yarışları CSR Racing 2'de çok daha yüksek grafik kalitesiyle bize sunuluyor; oyunun grafiklerinin konsol oyunlarındaki kaliteyi yakaladığını söyleyebiliriz. Ayrıca genişletilmiş araç seçenekleri de CSR Racing 2'de bizi bekliyor. Oyunda Ford Mustang, LaFerrari, Lamborghini, Mclaren, Koenisegg, Audi gibi markaların hız canavarlarını kullanabilmemize imkan veriliyor.

CSR Racing 2'deki yarışlarda doğru bir şekilde kalkış yapıp doğru vites geçişlerini yapmamız gerekiyor. Bu sayede düz yarış pistlerinde aynı mesafeyi rakip araçlara göre daha kısa sürede geride bırakabiliyor ve yarışı birinci tamamlayabiliyoruz. Kalkışta gaz seviyesini doğru ayarlamamız ve mükemmel kalkışı yakalamamamız gerekli. Fazla gaz verirsek aracımız patinaj yapıyor ve zaman kaybediyor, az gaz verdiğimizde de aracımız kalkmak içişn yeterli gücü elde edemiyor. Kalkışı yaptıktan sonra motor devrini takip ederek doğru zamanlamayla bir sonraki vitese geçiyoruz ve motor gücü kaybetmiyoruz. Yarışları kazandıkça para elde edebiliyoruz ve bu parayla yeni araçlar satın alabiliyoruz.

CSR Racing 2'de geniş modifiye seçeneklerine yer veriliyor. Aracınızın görünümünü tercihlerinize göre yapılandırabileceğiniz gibi motorunu ve şasisini farklı parçalarla geliştirebiliyorsunuz. Bu sayede aracınızı yarışlarda daha avantajlı konuma getirebiliyorsunuz. Oyunu online olarak diğer oyunculara karşı oynayabilmektesiniz. Bu yarışlarda bahis oynayabilmeniz mümkün.

YORUMLAR