Cube Worm 1.1 (ios)

Cube Worm

1.1
Cube Worm
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cube Worm, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz ücretsiz ve çok eğlenceli bir iOS yılan oyunu.

Cube Worm, klasik yılanın yeniden tasarlanarak 3 boyutlu hale getirilmiş ve daha da güzelleştirilmiş hali olarak karşımıza çıkan eğlenceli bir iOS oyunu. İlk telefonlarımız olan 5110 ve 3310 gibi telefonlarda vazgeçilmez olan Snake oyununun yapısını taşıyan fakat çok fazla değişiklik bulunan oyunda amaç aynı olsa da geri kalan pek çok şey farklı.

Oyunda öncelikle eski düz ekran yerine 3 boyutlu bir küp üzerinde yılanı kontrol ediyorsunuz. Küpün farklı kenarlarında gezebileceğiniz oyunda bir yılan yerine solucanı kontrol ediyorsunuz. Önünüze gelen engelleri atlatıp yemleri yiyerek büyüyeceğiniz oyunda sabrınızı biraz sınayabilirler. Fakat bu tür oyunların doğası bu şekilde. Yandıkça başa dönüp yeniden büyümek zorundasınız.

Farklı solucan türlerinin kilidini açarak daha da eğlenceli hale getirebileceğiniz oyunu hemen iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR