Cubecopters

Cubecopters
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cubecopters mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur

Cubecopters eğer Flappy Bird benzeri saç baş yoldurtan; fkaat bir o kadar da eülendirten bir mobil oyun arıyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Cubecopters'da tıpkı Flappy Birds'teki gibi uçmaya çalışan bir cismi yönetiyoruz. Bu sefer uçurmaya çalıştığımız şey bir kuş yerine bir helikopter. Helikopterimiz dar mağaralara giriyor ve sarkıtlarla dikitlere çarpmadan yol almaya çalışıyor. Biz de onun alçalıp yükselmesini sağlıyoruz ve kaza yapmadan ilerlemesine yardımcı oluyoruz.

Cubecopters basit bir mantığa dayanıyor ve basit bir oynanışa sahip. Oyunda helikopteriniz sürekli ilerlerken ekrana dokunduğunuzda bir tık yükseliyor. Eğer ekrana dokunmazsanız helikopteriniz alçalmaya başlıyor. Bu nedenle havadaki dengenizi koruyabilmek için büyük bir mücadele veriyorsunuz. Bu mücadeleye karşınıza çıkan sakıt ve dikitler katılınca işler iyice karışıyor. Bu nedenle oyunda yüksek puan yakalamak büyük özveri gerektirmekte.

Cubecopters'ın iOS uygulama mağazasından kaldırılan Flappy Bird'e güzel bir alternatif olduğu söylenebilir.

YORUMLAR