Cubed Rally Redline 1.50.0 (ios)

Cubed Rally Redline

Cubed Rally Redline
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cubed Rally Redline'da engellerle dolu platformlar üzerinde hızla ilerleyen bir aracın kontrolünü üstleniyoruz.

Cubed Rally Redline bugüne kadar görmeye alışkın olduğumuz yarış oyunlarından epey farklı bir çizgide ilerleyerek oyuseverlere son derece orijinal bir oyun deneyimi yaşatmayı başarıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyundaki temel amacımız kontrolümüze verilen minyatür yarış arabasını engellere çarptırmadan ilerletmek.

Cubed Rally Redline'da başarılı olabilmek için seri çalışan parmaklara sahip olmamız gerekiyor. Oyundaki pistler rastgele oluşturuldukları için asla tekdüzelik hissine sebep olmuyorlar. Bu da oyunun daha uzun süreler boyunca sıkılmadan oynanabilmesini sağlıyor.

Oyunda 11 farklı araca yer veriliyor fakat bunların hepsi açık değil. Yarıştıkça yenilerini açıp onları seçerek yarışlara katılabilecek konuma erişiyoruz. Oyundaki pistlerde karşımıza çok sayıda engel çıkıyor. Bariyerler, yağ fıçıları, inekler ve hatta fantastik yaratıklarla mücadele etmek durumunda kalıyoruz. Neyse ki frenlerimiz son derece sağlamlar ve istediğimiz anda aracı durdurmaya yetiyorlar.

Genel olarak akıllarımızda olumlu bir etki yaratmayı başaran Cubed Rally Redline, yarış ve beceri karışımı retro oyunlardan keyif alanların denemesi gereken yapımlardan birisi.

YORUMLAR