Cubic Castles 1.04 (ios)

Cubic Castles

Cubic Castles
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Online sandbox ve platform dinamiklerini harmanlayan Cubic Castles son derece mütevazi ve eğlenceli bir oyun.

Cubic Castles, sıradışı olmayı başaran bir oyun. Little Big Planet ve Minecraft oyunlarının bir harmanı olarak tarif edebileceğimiz bu çalışmayı detaylarıyla anlatmak gerekirsek uyarlanmaya çalışan model şu şekilde:
Minecraft'ta alışık olduğunuz şekilde oyun içerisinde ham madde toplayıp farklı yapılar oluşturmanız mümkün oluyor. Kamera açıları ve üçüncü şahıs kamerası da platform unsurlarıyla birlikte Little Big Planet'i oldukça andırıyor. Online bir ortamda birçok oyuncu ile birlikte işbirliği yapabildiniz Cubic Castles gibi bir oyun özellikle mobil platformlarda zor bulunuyor. Kendi avatarınızı yaratıp kolay farkediliyor olmanız da cabası. Karakter kişiselleştirmesi çok detaylı olmasa da şirin modellemeler kalbimizi kazanmayı başardı.

Ücretsiz olarak indirilen bu oyunda uygulama içi satın alma seçenekleri de var ancak PvP mantığının işlemediği bir ortamda para harcamadan mutlu olmanıza mani olan hiçbir şey de bulunmuyor.

Eşinizle dostunuzla birlikte büyüleyici 3 boyutlu dünyalar kurabildiğiniz bu oyunda kaygan zeminler ve dikenlerle başkalarının kabusu da olabilirsiniz. Bu sizi sarmıyorsa vadide nehir kenarında bir ev yapıp huzura da erebilirsiniz. Platform, RPG ve meydan okumalı türlü türlü parkurlar yaratmak için ihtiyaç duyduğunuz tek şey yaratıcılık ve oyun keyfi.

Sandbox oyunlarını seviyorsanız bu türü aksiyon ile birleştiren Cubic Castles başarılı bir seçim olacaktır.

ARTILAR

Online sandbox macerası

Ücretsiz

Başarılı platform uyarlamaları

EKSİLER

Uygulama içi satın alma

YORUMLAR